» » Автозапчастини Opel
Информация к новости
 • Просмотров: 2032
 • Дата: 27-06-2015, 18:24

Автозапчастини Opel

  Автозапчастини для Опеля

   Дизайн зовнішнього вигляду, оновленого Opel Corsa D четвертої генерації був розроблений під проводом Нільса Лоеба, що є автором корпоративного сучасного стилю всієї лінійки моделей Opel. Автомобіль оновленої четвертої серії Corsa, оснастили фарами головного світла оригінальної форми, іменовані в ужитку як «Око Орла», оновленим переднім бампером з U-подібної широкої центральною секцією і нішами каплевидної форми, в яких розташовані передні протитуманні фари.

   А так же капотом нової форми і гратами радіатора, у верхній частині якої крилоподібної хромована вставка з шильдиком компанії. Передні стійки, для поліпшення оглядовості, були оснащені невеликими віконцями трикутної форми.

   Корми оновленого Опель Корса може похвалитися новою затемненій задньою оптикою каплевидної форми. Авто побудовано на глобальній сучасній платформі Gamma.

   Салон четвертого покоління Corsa виконаний в сучасному стилі. Варто звернути увагу на оригінальне оформлення центральної консолі, що нагадує обличчя робота, «очима» якого є великі повітроводи, «ротом» - мультимедійний екран, а «підборіддям» - органи управління кліматичною системою розташовані на ньому.

   Приладова панель має овальну форму, в ній розташовані великі тахометр і спідометр, а між ними більш дрібні датчики температури охолодження рідини і залишку палива в баку. Зручні передні крісла володіють бічний і поперекової підтримкою.

   Останнє покоління Opel Corsa комплектується чотирма бензиновими агрегатами (об'ємом від 1.0 до 1.6 літра) і двома дизельними 1.3 і 1.7 літровими моторами, оснащеними технологією ecoFLEX, завдяки якій двигуни стали ще потужнішими, але при цьому економічними і обдають меншими викидами шкідливих речовин в атмосферу. Крім 5-ступінчастою «механіки» і 4-ступеневої "автомата", які встановлювалися на модель попереднього покоління, Corsa D агрегатується новими, механічної і напівавтоматичного, 6-швидкісними коробками передач.

^