» » Автозапчастини Audi
Информация к новости
 • Просмотров: 2263
 • Дата: 25-07-2015, 10:27

Автозапчастини Audi

  Автозапчастини для Audi

   Сьогодні деталі на модельний ряд всіх машин Ауді користуються великим попитом. У цій статті у покупця є можливість дізнатися більше про основні деталях для цієї машини.

   Ауді 80 Основні параметри двигунів, які встановлювалися на Ауді 80:

   - Потужність 90 кінських сил, робочий об'єм 1.6 і 1.8 літрів належав економічному карбюраторними двигунами з чотирма циліндрами, який також володів нейтрализаторами;

   - Більш нова модель, яка мала 112-113 кінських сил, з уже збільшеним об'ємом

   - 1.8 і 1.9 літрів. На момент випуску моделі купити запчастини на Ауді 80 було дещо складніше через труднощі пошуку найбільш відповідної моделі; - Самим економічним двигуном тих часів на дану модель був 1.6

   - дизельний двигун з потужність 54 кінських сил і чотирма циліндрами. Масляний фільтр для Ауді 80 для типу седан і універсал На ринку автомобільних запчастин є можливість купити дешево запчастини Ауді 80, в тому числі і масляний фільтр, який встановлюється під час заміни масла. Характеристики:

   - Можливість установки на весь модельний ряд;

   - Універсальна сполучна різьблення 3/4

   - Установка нового масляного фільтра дозволяє повноцінно оновити систему двигуна;

   - Клапан повернення

   - тиск відкриття. Ауді 100 Дана модель є більш оновленою версією Ауді 80. Повітряний фільтр

   - це одна із самих основних приладів в автомобілі. У сучасних автосалонах покупець може купити дешево запчастини Ауді 100 від іноземних виробників. Яку функцію відіграє повітряний фільтр? Цей фільтр є невід'ємним елементом для очищення повітря в салоні. Він може бути:

   - Паперовий;

   - Сітчастий;

   - Поролоновий;

   - Повстяний і т.д.

   Діє як перешкоду для попадання пилу і сторонніх предметів, які потрапляють в систему вентиляції автомобіля. Запчастини на Ауді 100 і їхня цінова політика можуть залежати від країни виробника поставленого товару. Ауді А4 Передні і задні гальмівні колодки - це одна з найважливіших деталей будь-якої машини. Сьогодні Ауді запчастини пропонують купити найкращі колодки, які відомі своєю підвищеною зносостійкістю. При ретельному виборі приладів для гальмівної системи слід звертати увагу на:

   - Коефіцієнт тертя;

   - Співвідношення ціни та якості.

   Оригінальні запчастини Ауді - це широкий асортимент передніх і задніх колодок за вигідною ціною, які мають тривалий період експлуатації. Сьогодні автосервіси Ауді надають всі можливі варіації різних деталей для заміни. Завжди можна купити запчастини для Ауді А4 як німецьких, так і інших виробників. Вузли, випущені сертифікованою компанією, мають поліпшені показники якості, хоча можуть мати більш високу ціну в порівнянні з іншими.

^